Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія»


197



Слайд #1


Астрономічна обсерваторія
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #1

Слайд #2


Астрономічна обсерваторія - заклад, призначений для проведення систематичних спостережень небесних тіл; зводиться звичайно на високій місцевості, з якої відкривався б великою кругозір в усі сторони. Кожна обсерваторія обладнана телескопами, як оптичними, так і працюють в інших областях спектра ( Радіоастрономія)
Детройтська астрономічна обсерваторія
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #2

Слайд #3


Обсерваторії звичайно спеціалізуються на проведенні певних видів астрономічних досліджень. Тому вони оснащені різними типами телескопів та інших приладів, призначених, наприклад, для визначення точного положення зір на небі, вивчення Сонця або розв'язання інших наукових завдань. Часто для вивчення небесних об'єктів їх фотографують за допомогою спеціальних телескопів. Положення зір на одержаних негативах вимірюють відповідними приладами в лабораторії.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #3

Слайд #4


Європейська південна обсерваторія
Європейська південна обсерваторія ESO , або формально Європейська організація для астрономічних досліджень у Південній півкулі є міждержавною науково-дослідною організацією в галузі астрономії, яка включає в себе й фінансується чотирнадцятьма європейськими країнами та Бразилією, котра 29 грудня 2010 р. стала п'ятнадцятою країною-членом ESO.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #4

Слайд #5


ESO оперує трьома великими обсерваторіями розташованими в пустелі Атакама (Чилі), яка є найзасушливішим місцем на земній кулі:
обсерваторія Ла Сілья
обсерваторія Паранал, де розміщено Дуже Великий Телескоп
обсерваторія Лано де Чайнантор, де розміщено субміліметрові телескопи APEX (Атакама Експеримент Pathfinder) та ALMA (Велика міліметрова антена Атакама), перебуває на сьогоднішній день ще в стані будівництва за участю країн Східної Азії (Японія та Тайвань), Європи (ESO), Північної Америки (США та Канада) і Чилі.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #5

Слайд #6


Панорама в 360-градусів південного неба над спостережною базою Паранал. Яскрава дуга на небі показує розташування диску нашої Галактики. Сонце розташоване на краю галактичного диску, тому ми бачимо нашу Галактику майже із середини.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #6

Слайд #7


- Обсерваторія: Ла-Сілья (La Silla Observatory ).
- Рік заснування:1964 році.
- Місце заснування: Чилі.
- Ла-Сілья належить до Європейської південної обсерваторії (ESO).
- Ця обсерваторія одна з найбільших на південній півкулі.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #7

Слайд #8


Розташована обсерваторія в 160 км. на північ від Ла-Серена.
В 600 км. Північніше Сант-Яго.
В 27 км. на південь від обсерваторії Лас-Кампанас.
В 100 км. На північ від обсерваторії Серро-Тололо.
Обсерваторія знаходиться в ізоляції від будь-якого штучного світла та джерел пилу, що важливо для спостерігачів.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #8

Слайд #9


Обсерваторія Мауна-Кеа
Обсерваторія Ма́уна-Ке́а— обсерваторія, розташована на вершині вулкану Мауна-Кеа 4 205м над рівнем моря в США, на острові Гаваї, заснована у 1967p.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #9

Слайд #10


Ця обсерваторія є одним з найкращих в світі астрономічних центрів дослідження, тому що вона розташована на значній висоті, і міститься в ізоляції посередині Тихого Океану. Це ідеальне місце для радіотелескопічних досліджень з використанням інфрачервоного та оптичного спостереження.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #10

Слайд #11


Лас-Кампанас
Обсерваторія Лас-Кампанас - астрономічна обсерваторія в Чилі, неподалік від Ла-Серена належить Carnegie Institution for Science.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #11

Слайд #12


Місце для обсерваторії було обрано не випадково, у Лас-Кампанас майже ідеальні погодні умови для проведення астрономічних досліджень. Близько 300 безхмарних днів на рік дозволяють максимально використовувати можливості обсерваторії.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #12

Слайд #13


До 2016 року в обсерваторії планується побудувати гігантський Магеллановий телескоп. Він буде складатися із семи дзеркал, кожне діаметром 8,4 м, роздільна сила дзеркала буде 24,5 м. Очікується, що телескоп вчетверо перевищить здатність вловлювати світло в порівнянні з існуючими.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #13

Слайд #14


Кримська
астрофізична
обсерваторія
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #14

Слайд #15


Розташована на висоті 600 метрів над рівнем моря в селищі Наукове, що поблизу Бахчисарая, вона є найбільшою астрономічною установою України.
Презентація на тему «Астрономічна обсерваторія» - Слайд #15