Українська художня літератураА
Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
І
Ї
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ч
Ш
Я

Українська література

Українська література на сайті ukr-lit.com.ua

Українська література – невід’ємна частина надбання світової культури, а її вивчення, знайомство з кращими творами видатних українських письменників минулого та сучасних авторів є важливим етапом у гармонійному розвитку людини. Шкільний курс української літератури передбачає знайомство з найвидатнішими вітчизняними літературними шедеврами. Діти вчаться любити рідну мову, аналізувати літературні твори, захоплюються яскравими літературними персонажами.

На жаль, тривалий час школярі не мали змоги ознайомитись з творами найвидатніших письменників у повному обсязі, адже книжок та навіть хрестоматій з української літератури завжди катастрофічно не вистачало. На щастя, сьогодні знайомство з шедеврами української літератури більше не є проблемою, завдяки широкому розповсюдженню електронних бібліотек, що відкривають найширші можливості для всіх, хто не байдужий до насправді цікавих літературних творів, бажає освіжити у пам’яті невмирущу класику та познайомитись з творами найбільш талановитих авторів сучасності.

Українська література на сайті ukr-lit.com.ua

Перелічимо лише декілька найбільш важливих переваг користування електронною бібліотекою української літератури на сайті ukr-lit.com.ua:

  • Не потрібно зберігати дома або купувати величезну купу книжок – адже вони з вами завжди, у вашому смартфоні, планшеті або іншому гаджеті за умови під’єднання до мережі інтернет.
  • Користуватися книжками в нашій бібліотеці дуже просто та зручно.
  • Твори української літератури доступні цілком безкоштовно, без реєстрації на сайті.

Твори видатних прозаїків, поетів та драматургів, рекомендовані до вивчення у загальноосвітній школі, розташовані в алфавітному порядку. Просто переходьте у розділ «Українська література» та без жодних обмежень насолоджуйтеся найкращими літературними творами.