Зарубіжна світова художня літератураЗарубіжна література

Зарубіжна література на сайті ukr-lit.com.ua

Зарубіжна література (шкільний курс) передбачає знайомство з найбільш видатними творами всесвітньо відомих прозаїків, поетів та драматургів. На жаль, ще донедавна знайти всі необхідні літературні шедеври для ознайомлення в повному обсязі було практично неможливо, отже, зазвичай школярі користувалися вивченням фрагмента, надрукованого в хрестоматії або і взагалі мали перед очима лише стислий переказ у підручнику.

Надбання науково-технічного прогресу та широке застосування сучасних електронних приладів дозволяє змінити ставлення до знайомства із зарубіжною літературою. Чому? Сьогодні ми частіше користуємося майже необмеженими можливостями електронних бібліотек. На нашому сайті ви знайдете ретельно підібрану колекцію творів зарубіжної літератури, рекомендованих до вивчення шкільною програмою.

Зарубіжна література на сайті ukr-lit.com.ua

Серед найбільш важливих переваг нашої бібліотеки:

  • можливість доступу до всіх творів, рекомендованих програмою – потрібний лише електронний гаджет та інтернет;
  • зручна система пошуку – прізвища авторів розташовані за алфавітним порядком;
  • доступність шедеврів зарубіжної літератури – в нашій бібліотеці ви знайдете твори в повному обсязі, без реєстрації та цілком безкоштовно.

Отже, аби долучитися високої насолоди художнім словом або просто сумлінно виконати завдання вчителя, школяру більше не потрібно бігати по бібліотеках та крамницях, шукаючи потрібну книжку: безліч найкращих творів зарубіжної літератури у вашому планшеті або смартфоні, завжди доступні в режимі онлайн. Ласкаво запрошуємо до нашої бібліотеки зарубіжної літератури та бажаємо найкращих успіхів у навчанні.