Презентація на тему «Опіки» (варіант 10)


154



Слайд #1


Опіки
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #1

Слайд #2


Опіками називають ушкодження тканин, що виникають внаслідок дії термічних, фізичних і хімічних агентів.
Розрізняють термічні, хімічні і радіаційні опіки, а також опіки електрострумом.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #2

Слайд #3


Опіками називають ушкодження тканин, що виникають внаслідок дії термічних, фізичних і хімічних агентів.
Розрізняють термічні, хімічні і радіаційні опіки, а також опіки електрострумом.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #3

Слайд #4


На даний час в нашій країні використовують чотирьохступеневу класифікацію опіків 
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #4

Слайд #5


На даний час в нашій країні використовують чотирьохступеневу класифікацію опіків 
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #5

Слайд #6


Перша долікарська допомога при опіках повинна бути відома кожній людині.Ви точно не знаєте, коли ці знання вам знадобляться, але цілком можливо, що вони допоможуть врятувати людське життя.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #6

Слайд #7


Другий ступінь характеризується появою пухирів. Вони підносяться над поверхнею і всередині містять рідину. Якщо міхур проколоти, рідина витікає і утворюється досить обширна ранова поверхню.У разі появи бульбашок простим кремом не обійтися: потрібно перша допомога при опіках.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #7

Слайд #8


Необхідно звільнити тіло від гнітючої одягу, пошкоджену ділянку слід добре обробити прохолодною водою. В ідеалі - знайти водопровідний кран і помістити поранене місце під могутній струмінь на п'ять хвилин. 
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #8

Слайд #9


Пам'ятайте про те, що не можна обробляти опікову поверхню маслами або жирами. Це в корені невірно: масло утворює плівку, яка не дає теплу покинути людське тіло.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #9

Слайд #10


Сонячний опік: перша допомога.На перший погляд здається, що дія сонячних променів не може принести шкоду нашому організму. Але це не так: тривале перебування на сонці може призвести до серйозних опіків і зміни в організмі. Ультрафіолет нагріває наше тіло і пошкоджує верхні шари шкіри. У цьому випадку потрібно віднести потерпілого в тінь, рясно обробити постраждалу поверхню прохолодною водою.Крім того, слід нанести «Пантенол», який допомагає запобігти подальшим пошкодження.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #10

Слайд #11


Під час пожеж страждає не тільки матеріальне майно, а й людське здоров'я.
 
Люди можуть отримати серйозні фізичні та психологічні травми. А тому кожен повинен знати, що робити в подібних випадках.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #11

Слайд #12


Перша допомога при термічних опіках полягає в наступному:• потрібно негайно припинити вплив тепла на людську шкіру. Чим швидше ви це зробите, тим сприятливішим буде прогноз для подальшого одужання.• слід охолодити ті ділянки, які постраждали в результаті впливу тепла, навіть після того, як контакт з термічним реагентом припинений, пошкодження шкіри і тканин тривають. Це пов'язано з тим, що нагріті тканини виступають в ролі додаткового ушкоджує реагенту. Для охолодження можна використовувати лід, холодну воду. Охолоджувати слід не менше 10 хвилин.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #12

Слайд #13


• щоб уникнути зараження поверхні рани, слід накласти чисту, стерильну пов'язку. Якщо під рукою немає медичного бинта, підійде будь-яка чиста тканина. Це може бути постільна білизна, випрана одяг.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #13

Слайд #14


• обов'язково проводять знеболення: це робиться для того, щоб уникнути розвитку опікового шоку. Як правило, застосовуються наркотичні препарати.Крім того, в результаті опіку, організм втрачає велику кількість рідини і плазми. А тому проводять внутрішньовенні вливання замінників крові. Е. Всі дії виконуються медичними працівниками: постраждалий доставляється до опікового центру в лежачому положенні.
Презентація на тему «Опіки» (варіант 10) - Слайд #14