Індіра Ганді (19 листопада 1917 -31 жовтня 1984) Індіра вирізнялася тим, що завжди мала власну думку і ніколи не підпадала під будь-який вплив. Вона була дуже досвідченим і розумним державним діячем і істинним індійським націоналістом
Слайд #4
1. Неучасть Індії у військових блоках підтримки миру і міжнародної співпраці;2. Розвиток і зміцнення дружніх радянсько-індійських відносин;3. Здійснення планового розвитку національних основ економіки;4. Виступала із засудженням агресії США у В'єтнамі. Основні принципи політики:
Слайд #5
1.Націолізація банків і сис-ми загального страхування;2.Поступова передача в руки держави експортної та імпортної торгівлі;3.Організація кооперативної торгівлі товарами широкого вжитку;4.Обмеження кількості монополій і концентрація економічної могутності;5.Обмеження на міське землеволодіння;6.Земельна реформа;7.Скасування пенсій та привілеїв князів. Проведення соціально-економічних реформ:
Слайд #6
Вбивство прем'єр-міністру Беант Сингх і Сатвант Сингх «Сикхи присягнулисяпомститися. Не проходило й дня, щоб вони не погрожували смертю прем'єр-міністру, її сину і внукам».
Слайд #7
Поштова марка СРСР присвячена І. Ганді, 1984 В історію своєї країни Індіра Ганді увійшла не тільки як перша жінка, що очолювала протягом декількох років уряд Індії. Розумний і енергійний політик
Слайд #8
1. http://uk.wikipedia.org/wiki2.http://images.yandex.ua/yandsearch?tld=u3.http://school.xvatit.com/index.php4.Підручник із Всесвітньої літератури за 11 клас. Список використаної літератури: