Твір на тему: «Моє хобі» (варіант 1)У кожної людини, незважаючи на її вік, обов’язково має бути хобі. У кожного з нас має бути таке заняття, яким ми будемо з задоволенням займатися у вільний час. Для мене таким заняттям є сучасні танці.

З раннього дитинства я любила дивитися концерти, на яких виступали відомі співаки, співачки, музичні гурти. Мені подобалося слухати їхні пісні і танцювати під запальну музику. Але більшу частину часу я просто дивилася в телевізор і захоплювалася тим, як рухаються танцюристи на цих концертах. Вони так красиво, злагоджено, синхронно танцювали, що я просто не могла відвести від них погляд.

І тоді я вирішила, що хочу займатися танцями, щоб красиво рухатися, як зірки шоу-бізнесу. Це бажання не минуло й через кілька років. Тому нещодавно я вирішила, що варто записатися в танцювальний гурток, що я і зробила.

Як виявилося, не я одна хотіла займатися сучасними танцями, тому в моїй групі, крім мене, є ще 8 дівчаток. Керівниця нашої групи — красива дівчина років двадцяти семи, яка дуже добра до нас, завжди допомагає, підказує, як зробити той чи інший рух і так запально танцює, що кожен її танець ще більше надихає нас вчитися танцювати і відточувати свою майстерність.

Звичайно, спочатку у мене не дуже красиво виходило танцювати, я плуталася в позиціях, була злегка незграбною. Але з кожним відвідування уроків танців я відчувала, що стою на ногах впевненіше, рухи у мене стають більш плавні, животик худне від швидких рухів.

Від цих танців я буквально змінююся на очах. А як я тепер танцюю на дискотеках! Віддаю себе танцям, вслухуюся в мелодію і живу в ній, занурившись у неповторний світ музики, відкриваючи щоразу в ньому щось нове. І зараз для мене танець — це цілий світ, без якого я не зможу прожити ні дня.