Твір на тему: «Добрі справи в нашому житті»Бути добрим, робити добрі справи, допомагати людям — всьому цьому вчать нас ще змалечку. Всі знають, як треба правильно чинити, але мало хто дотримується цих правил. Люди найчастіше думають тільки про себе і не хочуть допомагати іншим просто так, без якоїсь вигоди. Домагаючись грошей, багатства або роблячи кар’єру, важко бути добрим до оточуючих, от і здається, що їх оточують вороги, і ніхто не поспішає першим налагоджувати стосунки. Навіщо ж у такому випадку робити добро?

Роблячи добрі справи безкорисливо, ми допомагаємо комусь поліпшити своє життя, а, значить, змінюємо і весь цей світ в цілому. Сама людина змінюється внутрішньо, вона стає кращою, чистішою, і не тільки допомагає іншим, але й виправляє своє життя. Не можна відкладати добрі справи на потім, або думати, що в тебе зараз немає можливості допомогти: кожен може допомогти іншому і трохи змінити світ. Поспішайте робити добро, адже пройшовши повз, ви вже не зможете повернутися й допомогти.

Найчастіше люди виправдовують себе відсутністю можливостей і грошей, а свою злість і погане ставлення до людей — невдачами і труднощами: «от якби у мене був мільйон, а так, що я можу, адже у мене і так все погано: важка робота, маленька зарплата, з чого я буду допомагати?». Але добро — це не сотні витрачених тисяч або допомога всьому населенню земної кулі: допоможи тим, хто поруч з тобою, і тоді на землі не залишиться нещасних. Як багато значать для нас добре слово і щира участь, і як рідко ми це отримуємо. Не потрібно намагатися допомогти всім і кожному, але турбота про своїх близьких, участь і співчуття друзям, маленькі послуги знайомим і безкорислива допомога чужим людям — це вже сильно змінить наш світ.

Поспішайте робити добро сьогодні, адже завтра ви можете не встигнути допомогти і втратити близьких та рідних, не залишити біля себе вірних друзів, відштовхнути хороших людей і перетворитися на нікому не потрібного старого, який бурчить на всіх навколо і мучиться своїм життям.