Твір на тему: «Наше майбутнє у наших руках»У сучасному світі досить важко знайти людину, яка не хотіла б дізнатися своє майбутнє. Кожен з нас неодноразово задумувався над питанням: що з нами буде через декілька років? Відповідь на це питання шукають у мольфарів або чаклунів. Проте мало хто схиляється до думки, що наше майбутнє залежить лише від нас самих, що лише ми здатні його змінювати.

Народне прислів’я говорить: «Кожна людина — коваль свого щастя». Важко не погодитися з цією думкою, адже у світі не існує такої сили, яка збудувала б наше майбутнє за нас.

Я схиляюся до думки, що кожному з нас під силу творити своє власне життя. У світі існує безліч прикладів, коли люди, завдяки своїй праці, наполегливості та таланту, досягали неймовірних висот. На цю землю всі приходять рівними, проте своє майбутнє кожен будує сам.

Я вважаю, що в житті неможливо змінити лише дві речі: дату народження і дату смерті. Все інше в наших руках. Існують люди, які готові заперечити цю тезу, проте інші розділяють зі мною таку позицію. Якщо людина вірить у світле майбутнє та готова для цього наполегливо працювати, то очевидним фактом є те, що вона досягне неймовірного успіху, адже як говорив видатний український письменник Іван Багряний: «Сміливі завжди мають щастя». Ті ж хто притримуються думки, що доля кожного з нас в цьому житті визначена, на мою думку, помиляються.

Яскравим прикладом творців світлого майбутнього є український народ, який пережив багато років поневолення, пройшов через криваві страждання, пережив нелюдські знущання, але весь цей час боровся за власну незалежність та власноруч її здобув. Адже майбутнє України було лише в руках її народу, який завдяки своєму незламному духу зумів побудувати сильну, незалежну державу.

Отже, виходячи з усього вище сказаного, можна зробити висновок, що доля кожної людини залежить лише від неї самої. Кожен з нас — творець власного щастя. Наше майбутнє залежить від того, що ми робитимемо зараз. І починати потрібно вже зараз, закладаючи маленькі цеглинки у свій будинок під назвою «майбутнє». І завжди слід пам’ятати, що наше майбутнє, в наших руках, і головне їх не опускати!