Стислі перекази з української та зарубіжної літератури
Стислі перекази безкоштовно на сайті ukr-lit.com.ua

На сайті ukr-lit.com.ua доступні стислі перекази літературних творів, що рекомендовані до вивчення на уроках літератури. Видатні літературні шедеври, що увійшли до світової скарбниці мистецтва – вічно нові та завжди актуальні, кожне наступне покоління відкриває їх в контексті сучасного життя. Саме літературні твори часто виступають зв’язком між поколіннями, дозволяють краще зрозуміти сучасне життя, побачити його через призму робіт кращих авторів.

Стислі перекази літературних творів дозволяють отримати уявлення про тему та ідею твору, його головних героїв та основні сюжетні лінії. Використовуючи матеріали нашого сайту, школярі мають змогу економити час, якщо обсяг домашніх завдань занадто великий або освіжити у пам’яті зміст книжок, прочитаних раніше.

Стислі перекази літературних творів знадобляться батькам, які хотіли б перевірити знання дитини або допомогти у підготовці домашнього завдання. Всю необхідну інформацію нашого сайту можна переглядати в режимі онлайн, без реєстрації на сайті, цілком безкоштовно. Бажаємо успіхів у навчанні!